وقتی که اسلام آمریکایی وهابیون پرده از رخساره انداخت واسرائیل را شریک خوخواند

مفتی وهابی: ما با اسرائیل در یک جبهه قرار داریم

یک مفتی وهابی تاکید کرد آنها با رژیم صهیونیستی در برابر نظام سوریه در یک جبهه قرار دارند. 


به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ «شیخ عبدالله تمیمی» مفتی وهابی در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون اسرائیل گفت: واقعیت آن است که اسرائیل دشمن واقعی ما نیست و هرگز دشمن واقعی ما نخواهد بود.

تمیمی افزود: همه ما می دانیم که ما اکنون در یک جبهه با اسرائیل در برابر این قاتلان وحشی، قرار داریم. ما از اسرائیل می خواهیم که از خواسته ها و حقوق سنی ها در سوریه و لبنان حمایت کند.

این مفتی وهابی خاطر نشان کرد: با تظاهرات مسالمت آمیز نمی توان ارتش را شکست داد. با شعار دادن و بسته مغازه ها نمی توان مهاجمان را بیرون راند. ارتش ها با زور، سلاح و جنگ شکست داده می شوند.

گروههای مسلح وهابی در سوریه از این سخنان عبدالله تمیمی استقبال کردند.


نظر قرآن درباره یهود درست ضد نظر وهابیت است پس وهابیت یهودی هستند؟ یا از قرآن تبعیت می کنند؟

در قرآن شریف ، آیات فراوانی در ملامت یهودیان آمده است که ویژگیهای این جماعت گمراه را بیان میکند و ما ذیلاً به برخی از این ویژگیها اشاره میکنیم :

1) مال پرستی و ثروت اندوزی : هیچ ملتی در طول تاریخ به اندازۀ یهود مال پرست نبوده است . مال پرستی یهود ، در آیات : 13 ممتحنه و 96 بقره آمده است.

2) ماده پرستی : که منجر به عادات زشتی در یهود از جمله : رشوه خواری ، تقلب در معامله ، کم فروشی و احتکار و >>> میشد. این ویژگی یهود ، در آیات: 161 - 160 نساء هم آمده است.

3) غرور به برتری نژادی : انتساب آنان به انبیاء الهی بجای آنکه موجب عبودیت و بندگی شود ، باعث تکبر و خود بزرگ بینی کاذب شد. در آیات 48-47 بقره و نیز 18 مائده این ویژگی ذکر شده است.

4)آرزوهای دور و دراز: شاید شعار پوچ از نیل تا فرات هم ناشی از همین ویژگی باشد که در همۀ نسلهای یهود این روحیه آرزو پروری وجود داشت . آیات 122 و 133 نساء و نیز آیات 169 - 168 أعراف بخاطر این ویژگیها آنان را ملامت می کند.

5) بز دلی و ترسو بودن : این صفت زشت ، ناشی از علاقۀ زیاد آنان به دنیا بوده است .

در آیۀ 112 آل عمران این ویژگی یهود تقبیح شده است.

6) جنایت و ستمکاری : یکی از ویژگیهای شاخص یهود ، همین خوی جنایتکاری بوده است که صهیونیستهای امروز هم این رفتار زشت را دارند. در موارد متعددی در قران از جمله آیات :100 بقره _  21 آل عمران و 70 مائده این ویژگی ملامت شده است.

7) فساد و جنگ افروزی : تفرقه افکنی ، جنگ افروزی و فساد از قدیم در این قوم پلید وجود داشته و الان هم این خوی ننگین را دارند . در آیه 64 مائده این ویژگی آنان نکوهش شده است.

8)سحر انگیزی و جادو گری : ولتر فرانسوی میگوید : یهودیان کسانی بودند که مردم معمولا برای سحر و جادو گری ، به آنان رجوع میکردند. در آیه 102 سورۀ بقره به این ویژگی إشاره شده است.

9) همچنین به برخی دیگر از عادات زشت و غیر انسانی یهود ؛ در قرآن انتقاد شده است: زشت کرداری (مائده 80- 78) ، پیمان شکنی (مائده 13- 12 ؛ نساء 154 ) ، تمرد و سرپیچی از دستورات شرعی ( مائده 60 _ 59 ) ، کتمان آیات و پنهان کردن تعالیم الهی (بقره 159) ، بی بهره بودن از هدایت الهی (جمعه 5)  و قساوت و سنگدلی یهود (74 بقره) .

اینها فقط نمونه هایی از خصلتهای زشت یهود و بنی اسرائیل و تعدادی از دهها آیه قران در ملامت این قوم بوده است.

خدایا ! همۀ جهانیان و بویژه ملت مظلوم  فلسطین را از شر این جنایتکاران رهایی و نجات عنایت فرماوهابیت پیرویهود را نیز اگر قابل هدایت هستند هدایت ، وگرنه مانند یهود نابودشان فرما.


/ 0 نظر / 15 بازدید